Майнкрафт. Только факты

/ Паперові книги
комп'ютерна література мультимедіа. цифрове фото і відео анімація
Майнкрафт. Только факты
Опис:
Перед тобой свежий выпуск ежегодной книги по Minecraft за 2017 год. Спасибо за покупку, а если ты получил эту книгу в подарок - спасибо, что дал понять, что любишь Minecraft настолько, что готов читать 72 страницы информации об игре! Вокруг немало хороших книг, и нам очень приятно, что твой выбор пал именно на нашу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету Інформатика та комп'ютерна техніка Microsoft Word 2003. Стислий курс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.