Максимум успішності

саморозвиток. мотивація успіх
Максимум успішності
Опис:
  • Найефективніший посібник у сфері психології успіху
  • Від автора «Як керують найкращі» та «Зроби це зараз»

Досить мріяти про успішність, час її досягати!

Чому одні люди успішні, а інші — ні? Брайан Трейсі знайшов відповідь на популярне запитання. Автор пропонує ефективну серію кроків для досягнення успіху, в основі якої лежать елементи психології, релігії, філософії, бізнесу, економіки, політики та історії. Ви зможете навчитися концентруватися на тому, що робите, бути переконливим та позитивним, використовувати 100% свого потенціалу. Більшість людей, які пройшли курси Брайана Трейсі, значно підвищили свій фінансовий прибуток та покращили життя.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Витамины успеха Что знают богатые люди и что они хотят сохранить в секрете Как найти душевную гармонию и счастье Самый простой путь в бизнес Вы мечтаете стать главой компании? Путь наверх Успешный кандидат, или Как пройти собеседование и получить хорошую работу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.