Маленькі мандрівки великою країною

/ Паперові книги
наука і техніка навчальна література. педагогіка педагогам бізнес, гроші, економіка галузі і професії учителям організація свят, позакласних заходів географія. науки про землю туризм. готельно-готельний бізнес краєзнавство виховна робота
Маленькі мандрівки великою країною
Опис:
Книга містить маршрути 24 областями України, у яких висвітлено по три міста, що варто відвідати, та витяги з нормативних документів, що стосуються екскурсійних поїздок зі школярами та студентами.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Підручник водія. Основи керування автомобілем Флуктуації розвитку еколого-економічних систем Ген. Надзвичайна історія Енерґія прогресу. Вибрані праці з економії, філософії і космології Статична електрика. Прояви, захист, використання Історія України в особах. Волинська сторінка міжвоєнного періоду ХХ ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.