Маленький богатырь

дитяча література казки і міфи
Маленький богатырь
Опис:

Девятилетний школьник Ромка мечтает о приключениях. Как-то раз его отец, профессор истории, взял сына с собой в экспедицию на поиски затерянного Китеж-града. На раскопках Ромка встречает своего ровесника, который оказывается невиданным существом по имени Сирин, посланником параллельной подвселенной под названием Явь, где до сих пор живут славянские боги.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Енциклопедія запитань і відповідей. 1000 відповідей на 1000 запитань Казки про чарівні світи З новим роком ! Найкращі вірші, загадки та зимові казки Новий рік у Простоквашині Мiдної гори хазяйка Сергій Михалков. Улюбленi вiршi

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.