Малий Мирон та інші оповідання (вид. 1924)

/ химерна
оповідання
Опис:
Франко І. Малий Мирон та інші оповідання : [для дит. б-к] / Іван Франко. – Київ : Держвидав України, 1924. – 204 с. – (Бібліотека молодого ленінця).

Анотація: Представлено збірку Івана Франка «Малий Мирон та інші оповідання», що вийшла друком у Києві в 1924 році. Опубліковано низку оповідань про дітей («Малий Мирон», «Під оборогом», «Грицева шкільна наука», «Schon Schreiben», «Олівець», «Отець гуморист», «Мій злочин», «Яндруси»), вони здебільшого мають автобіографічний характер. У творах зображено тогочасне виховання сільських хлопчиків, а матеріалом для них стали спогади автора. Вміщено також оповідання про тюремне життя «До світла!», що не лише відображає тогочасні тенденції та реалії, а й надає моральні настанови.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.