Малий Мирон та інші оповідання (вид. 1924)

/ химерна
оповідання
Опис:
Франко І. Малий Мирон та інші оповідання : [для дит. б-к] / Іван Франко. – Київ : Держвидав України, 1924. – 204 с. – (Бібліотека молодого ленінця).

Анотація: Представлено збірку Івана Франка «Малий Мирон та інші оповідання», що вийшла друком у Києві в 1924 році. Опубліковано низку оповідань про дітей («Малий Мирон», «Під оборогом», «Грицева шкільна наука», «Schon Schreiben», «Олівець», «Отець гуморист», «Мій злочин», «Яндруси»), вони здебільшого мають автобіографічний характер. У творах зображено тогочасне виховання сільських хлопчиків, а матеріалом для них стали спогади автора. Вміщено також оповідання про тюремне життя «До світла!», що не лише відображає тогочасні тенденції та реалії, а й надає моральні настанови.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.