Маркетинговые коммуникации

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес маркетинг. реклама
Маркетинговые коммуникации
Опис:
Учебник подготовлен в соответствии с требованиями Государственного образовательного стандарта. В нем рассматриваются содержание маркетинговых коммуникаций, концепция, принципы организации рыночного взаимодействия.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дошкільна освіта. Математична скарбничка для дітей 4-5 років Готуємо руку до письма. Розвиваємо дрібну моторику Підготовка руки до письма. Для дітей від 4 років Українська мова. Тестові завдання для перевірки знань. 9 клас Сучасні системи судових і правоохоронних органів.Порівняльно -правова характеристика Easy English. Посібник малятам 4-7 років, які вивчають англійську

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.