Математика по методу Монтессори для дошкольников и школьников. Учебное пособие

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка методика викладання
Математика по методу Монтессори для дошкольников и школьников. Учебное пособие
Опис:
В учебном пособии с современной точки зрения рассматриваются и анализируются содержание, методы и средства обучения детей в возрасте от 3 до 12 лет математике по методу педагога-реформатора Марии Монтессори.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Троє у човні Аудіо ГДР: Готові домашні роботи + пояснення до розв’язань + аудіоконспекти. 10 клас. У 2 т. Т. 1 Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих Художники українського авангарду. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих English for Professional Use: Denistry = Англійська мова за професійним спрямуванням. Стоматологія Occupational Health and Safety for Healthcare Workers: Навчальний посібник для мед. ВНЗ ІV р.а.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.