Microsoft Office 2010

/ Паперові книги
комп'ютерна література microsoft домашні пристрої. самовчителі
Microsoft Office 2010
Опис:
В книге рассматривается последняя версия популярнейшего пакета офисных программ - Microsoft Office 2010. Подробно описываются возможности оформления текстовых документов в Word, выполнения расчетов и построения диаграмм в электронных таблицах Excel, управления базами данных в Access, подготовки презентаций с помощью PowerPoint, обмена электронными сообщениями, планирования встреч и управления контактами в Outlook.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник Комп'ютерна логіка. Навчальний посібник Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.