Микола Бажан. Поезії 1929-1940

художня література Українська література поезія
Микола Бажан. Поезії 1929-1940
Опис:

«Поезії 1929–1940 років» Миколи Бажана — це добірка віршів, в яких гармонійно поєднані ідейне начало та метафоричне оздоблення. Автор поезій експериментує з ритмікою та строфікою, використовує прийоми алітерації та асонансу.

Світову славу письменнику принесли твори «Будівлі», «Гофманова ніч» «Нічні концерти», «Гетто в Умані», «Розмова сердець», «Дорога», «Політ крізь бурю», «Безсмертя», «Данило Галицький», «Нічні роздуми старого майстра» тощо.

Микола Бажан — український поет, культуролог, енциклопедист, творив здебільшого у експресіоністично-бароково-романтичному стилі.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Коляда на Щедрий Вечір Канадські оповідання Промінь крізь хмари Серце Камеї Озії Українська класична лiтература. Кращi поеми

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.