Місцеві формування німецької армії та поліції у Райхскомісаріаті «Україна»

військова історія друга світова війна freiwilligen schutzmannschaft schuma
Опис:

Монографія висвітлює організацію та діяльність українських допоміжних військових формувань Збройних сил Німеччини на території райхскомісаріату «Україна» в 1941–1943 роках. Розглянуто структуру, чисельність, озброєння, підпорядкування і повсякденну роботу українських частин, принципи їх комплектування і матеріального забезпечення. Дослідження базоване на основі маловідомих документальних матеріалів Галузевого державного архіву Служби безпеки України, низки центральних та обласних архівосховищ, опитуванні свідків окупації.

Доступні формати:

FB2

читайте також:

ОУН і УПА на Горохівщині Військові кампанії доби гетьмана Івана Мазепи в документах Ключові проблеми історіографії Другої світової війни Примусові робітники в Пінцґау. Трудові відносини в період націонал-соціалізму, життєві історії Славетні битви. Від Донбасу до Карпат. Від Києва до Криму Спогади бійців УПА

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.