Міжнародна економіка: в питаннях та відповідях

/ навчальна
підручник
Міжнародна економіка: в питаннях та відповідях
Опис:
Козак Ю. Г. Міжнародна економіка: в питаннях та відповідях [текст] підруч. / Ю. Г. Козак. – К.: Центр учбової літератури, 2017. – 228 с.

ISBN 978-611-01-0832-4

Основні проблеми міжнародної економіки розглядаються в системі сучасної економічної теорії (мікроекономіка, макроекономіка, міжнародна економіка). За допомогою інструментів мікроекономічного аналізу висвітлюються питання міжнародного руху товарів та чинників їх виробництва. Макроекономічний аналіз слугує вивченню питань функціонування сучасних валютних і фінансових структур, міжнародних фінансових ринків, макроекономічної політики у відкритій системі міжнародної економіки. Для студентів економічних вузів і факультетів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Методика польового етнографічного дослідження Історія середньовічного Сходу Історія України. Опорні конспекти.  9 клас Історія України. Опорні конспекти. (1900-1939 рр.) 10 клас Історія церкви та релігійної думки в Україні. Книга 1. Середина XV - кінець XVI століття Історія цивілізацій доколумбової Америки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.