міжНародні гуморески

/ Паперові книги
художня література проза. жанри і течії російська література поезія любовна. лірична гумор. сатира
міжНародні гуморески
Опис:
Нахабство в "шедеврах" автора не знає ніяких меж.Єдина втіха - у "юного" підкорювача Парнасу вистачило духу тільки на 24 гуморески, якраз по одній в годину, більше їх "вживати" читачам не рекомендується, для запобігання небезпеки передозування.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Руки і душа Вступне слово для читачів із ворожих таборів. Листи до братів-хліборобів Україна між сходом і заходом. Формування українського народу й нації Пропащий час. Література українська, проскрибована урядом російським Приховування історичної правди. Наші будні. До питання державної незалежності і взаємини між народами СРСР Зазивний лист до української інтелігенції. Листи з хутора

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.