Могущество духовного интеллекта

/ Паперові книги
саморозвиток. мотивація духовність
Могущество духовного интеллекта
Опис:
Автор приглашает поучиться у великих личностей прошлого и настоящего глубокому и правильному пониманию людей и событий в окружающем Вас мире, набраться мудрости и не впасть в цинизм.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бог дає таланти всім.  50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя Кради як митець. Креативні "фішки", про які тобі ніхто не розповість Тренінг особистісного зростання Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці Усі ми трохи дивакуваті. Міф про масовість та кінець конформізму Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.