Моя сім'я та інші звірі

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Моя сім'я та інші звірі
Опис:
Книга відомого письменника-анімаліста, мандрівника та захисника дикої природи Джеральда Даррелла розповідає про роки, що їх автор провів разом із родиною на грецькому острові Корфу в Іонійському морі, де майбутній зоолог у десятирічному віці вперше відчув радість спілкування з природою навколо нас.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українські народні казки. Книга 39. Казки Чернігівщини Українські народні казки. Книга 23. Казки Закарпаття Українські народні казки. Книга 24. Казки Галичини Українські народні казки. Книга 30. Казки Поділля Новий довідник. Математика. Фiзика Великий сучасний російсько-український українсько-російський словник фразеологізмів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.