My First Dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів

/ Паперові книги
вивчення мов світу словники
My First  Dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів
Опис:
Маленьким деткам, начинающим школьникам, нужна особая поддержка в их становлении на путь изучения иностранных языков. Для облегчения учебного процесса и наилучшего запоминания создан этот особый словарик английского языка для учащихся 1-4 классов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Прискорений курс англійської розмовної мови Словник наукових і народних назв лікарських рослин України Розмовник українсько-iталiйський Орфографічний словник сучасної української мови. 30 000 слiв Spoken English. Посібник з розмовної мови Німецька мова. Тематичні тексти. Завдання. Розмовні моделі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.