Мысли вслух

психологія і взаємини психологія. загальні роботи
Мысли вслух
Опис:

В данной книге собраны заметки о формировании персонального имиджа. В современном мире понятие «имидж» используется регулярно. Зачастую мы подходим к вопросу формирования имиджа лишь формально, используем только верхушку айсберга. Книга немного раздвигает границы понимания данного понятия. Для кого эта книга? Для тех, кто готов анализировать и получать новые знания. Как для профессионалов в сфере формирования имиджа, так и для тех, кто работает над собой самостоятельно.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

По той бік правди. Нейролінгвістичне програмування як зброя інформаційно-пропагандистської війни. Том 1. НЛП ХХ століття Чоловіки з Марса, жінки з Венери Гендерна психологія Емоційний інтелект керівника Думай як фрік Бути смертним. Що важливо наприкінці життя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.