На плечах гигантов

/ Паперові книги
наука і техніка біографії і мемуари вчені, математики та технарі великі вчені астрономія. космос теоретична астрономія
На плечах гигантов
Опис:
Чтобы дать верные ответы на фундаментальные вопросы о Вселенной, понадобились века и смелость нескольких ученых. Николай Коперник в трактате "О вращении небесных сфер", Галилео Галилей в "Диалоге о двух главнейших системах мира", Иоганн Кеплер в "Гармонии мира", Исаак Ньютон в "Математических началах натуральной философии" и Альберт Эйнштейн в своих многочисленных статьях о принципе относительности открыли современникам глаза на то, как устроен небесный свод и что происходит за пределами видимости телескопа.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як скласти іспит в ДАІ Правила дорожнього руху з ілюстраціями основних положень Геометричні формули, що не ввійшли до шкільних підручників Повернення втраченої геометрії Енциклопедичний довідник у таблицях. Алгебра. Геометрія. Інформатика. 7-11 класи Математичні заманинки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.