Наедине с собой. Максимы

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Наедине с собой. Максимы
Опис:
Самодисциплина, хладнокровие, мужество не только помогли римскому императору Марку Аврелию Антонину, или, как его прозвали потомки, "философу на троне", справиться с тяготами походной жизни, неприятием войны и муками одиночества, но позволили ему придать законченную форму учению стоиков и стать влиятельнейшим из философов Древнего Рима.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мне есть что вам сказать Історія української літератури ХХ сторіччя та методика її викладання Путь Дракона: восточная мудрость на каждый день Влада та уява. Студії з питань політики та літератури Самые забавные лживые саги. Сборник статей в честь Г. В. Глазыриной Опыты

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.