Найповніший самовчитель з вишивання. Хрест. Гладь. Гобеленова. Ажурна. Мережка

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість вишивка
Найповніший самовчитель з вишивання. Хрест. Гладь. Гобеленова. Ажурна. Мережка
Опис:
Докладний самовчитель! Від простого шва «вперед голку» до вишивки «рішельє»! Всі прийоми супроводжуються покроковими ілюстраціями, а також важливими нюансами, що дозволяють навіть новачкам з легкістю освоїти тонкощі будь-якої техніки.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Блокнот для записів з магнітом "Кава" Блокнот для записів з магнітом "Квіти" Блокнот для записів з магнітом "Овочі. Фрукти" Блокнот для записів з магнітом "Цукерки" Подарочный фотоальбом МВС України (argento dinosauro) (+ подставка) Подарочный фотоальбом "Прокуратура України" (racconto bronzo) (+ подставка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.