Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький (+ наклейки)

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків дозвілля та творчість дітей навчальна література. педагогіка дошкільнятам ранній розвиток знайомство з кольором кольори. форми знайомство з навколишнім світом вивчення навколишнього світу розвиток уваги і уяви розвиток логіки і мислення книги-іграшки розвиток загальних здібностей книги з наклейками знайомство з фігурами
Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький (+ наклейки)
Опис:
Книжки серії "Наліпки для розвитку дитини" дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання: базові поняття (великий - маленький, один - багато, високий - низький тощо), основні геометричні форми й назви кольорів веселки.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Тести малюкам. 5-6 років Тести малюкам. 4-5 років Читаємо на канікулах. 4 клас Розумні дошкільнята. Розвиваємо уважність, логіку, кмітливість Читаємо на канікулах. 3 клас Казки англійською 1 (сині)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.