Нариси Дністра

/ Паперові книги
Україна художня література Українська література проза. жанри і течії історія класична проза історична проза
Нариси Дністра
Опис:
   "Нариси Дністра" Олександра Афанасьєва-Чужбинського (1816-1875), видатного українського письменника, етнографа і фольклориста, приятеля і соратника Тараса Шевченка – капітальна історико-етнографічна праця, у якій читач знайде надзвичайно цікаву й розгорнуту картину життя і побуту українців та інших народів південно-західної частини України середини ХІХ століття.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Украина. 30 городов Украина. 30 природных шедевров Розмови з Богданом Осадчуком Пороги. Вибране Українські дипломатичні представництва в Німеччині ВелоЗакарпаття. 20 кращих маршрутів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.