Народна демонологія

/ народна
легенда / МІТ
Народна демонологія
Опис:
Протягом багатьох століть люди були твердо переконані в існуванні духів, нечистої сили — невидимих істот, які населяли оточуючий світ. Вони олюднювали всю природу, персоніфікували всі її об'єкти. На них переносились людські якості, їм приписувались людські почуття, навіть людська подоба. У слов'янських народів сьогодні можна нарахувати багато сотень таких персонажів — духів, представників нечистої сили, посередників між людьми та нечистю.
Давайте познайомимося з міфічнимим персонажами, добрими і недобрими духами, які, за уявленнями наших пращурів, жили в хаті і на подвір'ї, в лісі й полі, у річках та озерах, допомагаючи або шкодячи людям.

Бібліотечка журналу «Однокласник», №3 (45) 1994

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барабашка та всі інші Барабашка та всі інші Білий Мустанг Скарби віків. Українські легенди Жменя землі. Галицькі легенди Пісня про Ролянда

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.