Науково-практичний коментар Житлового кодексу України. Станом на 15.01.2017

/ Паперові книги
право. юриспруденція
Науково-практичний коментар Житлового кодексу України. Станом на 15.01.2017
Опис:
Станом на 15.01.2017 р. Коментар, що призначений для правників, студентів юридичних факультетів, спеціалістів з управління житловим фондом, іншого широкого кола читачів, вже буде до сучасної редакції вказаного кодексу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Міжнародне право Збірник позовних заяв. Як звернутися до суду загальної юрисдикції Земельні та майнові паї. Оренда землі Адміністративне судочинство. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Історія держави і права зарубіжних країн. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Міжнародне право. Навчальний посібник для підготовки до іспитів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.