Навчальні програми для ЗНЗ з навчанням українською мовою. 1-4 класи

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям загальна педагогіка
Навчальні програми для ЗНЗ з навчанням українською мовою. 1-4 класи
Опис:
На допомогу вчителям початкової школи, які з 1 вересня 2012 року почнуть працювати за програмами, укладеними відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Видавничий дім «Освіта» спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України підготував збірники нових програм для 1 – 4 класів, розроблених творчими колективами науковців, методистів і вчителів під керівництвом провідних співробітників Національної академії педагогічних наук України і затверджених МОНмолодьспорту України.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Логіка. Для дітей 4-5 років Письмо. Для дітей 4-5 років Розвиваємо мовлення без проблем. Для дітей 4-6 років Увага. Для дітей 4-5 років Форма та розмір. Для дітей 4-5 років Вчимось рахувати без проблем. Робочий зошит. Для дітей 4-6 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.