Навчання грамоти в 1 класі. Методика опрацювання сторінок "Букваря" Каніщенко

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам Українська мова
Навчання грамоти в 1 класі. Методика опрацювання сторінок "Букваря" Каніщенко
Опис:
У посібнику розроблено методику опрацювання змісту навчання сторінок "Букваря", поради та коментарі до роботи над вивченням звуків і букв на їх позначення, використано значну кількість додаткового матеріалу для читання, заучування напам'ять, проведення мовних ігор, уявних подорожей, зустрічей, екскурсій і т.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Тернопільський національний економічний університет. Історія, звершення, особистості Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу. Імена славних сучасників Сучасні технології у фізичному експериментуванні з оптики Методика викладання у вищій школі. Навчальний посібник Розвиваємо пам'ять. 4-5 років Акушерство і гінекологія. У 2-х книгах. Книга 2. Гінекологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.