Neue Worter im 21: Jahrhundert deutsch-russisches Worterbuch / Новые слова в XXI веке. Немецко-русский словарь

/ Паперові книги
вивчення мов світу словники
Neue Worter im 21: Jahrhundert deutsch-russisches Worterbuch / Новые слова в XXI веке. Немецко-русский словарь
Опис:
Словарь включает около 3 000 слов и выражений немецкого языка последних десятилетий из области политики, экономики, культуры, новых технологий, спорта, а также из молодежного жаргона.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Він та Вона. Граматика кохання / He and She. Grammar of Love Німецько-український словник в малюнках для дошкільнят Німецько-український, українсько-німецький словник. 6000 слів та виразів Французько-український, українсько-французький словник. 6000 слів і виразів Новий українсько-англійський юридичний словник. Близько 50 000 термінів / New Ukrainian-English Law Dictionary Сучасний іспансько-український українсько-іспанський словник. 42 000 слів і виразів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.