Неофункціоналістські та постструктуралістські теорії в сучасній соціології

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія соціологія соціальна філософія соціальні комунікації
Неофункціоналістські та постструктуралістські теорії в сучасній соціології
Опис:
В пособии излагаются базовые проблемы и вопросы развития современной социологической теории в контексте преемственности и поступательности формирования и развития социологического знания через знакомство с его ведущими направлениями – неофункционализмом и постструктурализмом.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності Нічого правдивого й усе можливе У світі вишивки та бісероплетіння Українська ділова і фахова мова. Практичний посібник на щодень Слова, що нас збагачують. Словник вишуканої української мови Словник міжчастиномовних омонімів сучасної української мови

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.