Нереабілітована пам’ять

/ Паперові книги
Україна історія історія ссср
Нереабілітована пам’ять
Опис:
У книжці на основі архівних матеріалів досліджено трагічні сторінки історії Західної України 40-50-х рр. XX ст. на прикладі доль людей, які потрапили в жорна нацистського та більшовицького тоталітарних режимів, а також продемонстровано справжнє обличчя радянських "визволителів" західноукраїнських земель.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Крым. Лучшие места Крым. Фотоальбом Kyiw: Sieben Spaziergange durch die Hauptstadt der Ukraine История Украины. Универсальный иллюстрированный справочник Паломник Киевский, или Путеводитель по монастырям и церквям киевским для богомольцев, посещающих святыню Киева Український здвиг. Поділля. 1939-1955

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.