Німецька мова. 8 клас. Підручник

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам іноземні мови німецький
Німецька мова. 8 клас. Підручник
Опис:
Підручник «Німецька мова» (для 8-го класу (7-й рік навчання) продовжує серію навчальних видань, рекомендованих для вивчення німецької мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Цікаво. Обчислюємо в межах 1000. 3 клас Грамотійка. Інтелектуальний розвиток для дітей 3-4 років Сільскогосподарська метеорологія і кліматологія Боги і народи. Етносоціальний вимір. Курс релігієзнавства Рідні свята в Колі Сварожому. Сценарії виховних заходів Сучасний німецько-український, українсько-німецький словник. Понад 100 000 слів і словосполучень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.