Німецька мова. Довідничок для учнів початкових класів

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам іноземні мови німецький
Німецька мова. Довідничок для учнів початкових класів
Опис:
Довідник призначений для засвоєння та закріплення основ граматики, фонетики та лексики німецької мови. Посібник укладений на основі навчальних програм з іноземної мови і відповідає вимогам викладання німецької мови.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Матеріалознавство та основи технології переробки природної сировини у непродовольчі товари Правове регулювання ринку нерухомості в Україні Біологія. Довідник для учнів та абітурієнтів Сонячна країна - моя Україна. Читанка-хрестоматія з курсу "Я і Україна". 1-4 класи Сучасна українська літературна мова. Збірник вправ з морфології Чарівний талісман

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.