Німецько-український словник гуманітарних наук

/ Паперові книги
вивчення мов світу словники
Німецько-український словник гуманітарних наук
Опис:
“Німецько-український словник термінології гуманітарних наук” є наслідком довготривалої роботи “Лабораторії наукового перекладу”, яка працює на базі Молодіжної громадської організації “Молодіжний гуманітарний центр” і “Центру міжкультурної комунікації” Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Нiмецько-український українсько-нiмецький словник Словник українського правопису Шкільний тлумачний словник української мови. 1-4 класи Словник омонімів та схожословів Розмовник до ЄВРО-2012 для працівників правоохоронних органів Сучасний англо-український та українсько-англійський словник (+ CD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.