Нові регіональні економіки

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка економіка історія економіки
Нові регіональні економіки
Опис:
Чи існує насправді єдина національна економіка? Що таке економічний реґіон та реґіональна економічна спільнота? Як співвідносяться між собою реґіональна, національна та глобальна економіки? Якими мають бути справді оптимальна політика та оптимальне керування реґіональними економічними спільнотами? Праця відомих американських дослідників Вільяма Барнза та Ларрі Ледебура, які давно вже стали класиками у своїй галузі, намагається дати відповіді на ці та багато інших запитань.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів Економiка ХХІ Різнобарвний менеджмент Стань сильнішим Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.