Новітня читанка для школярів. Stories and Tales. Beginner Level

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка англійська мова школярам і абітурієнтам іноземні мови
Новітня читанка для школярів. Stories and Tales. Beginner Level
Опис:
Издание содержит тексты для классного и внеклассного чтения на английском языке. Чтение начального уровня рассчитано на детей, которые уже имеют стартовую подготовку в изучении английского языка.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Керування освітою і шкільне врядування Проблемні ситуації в керуванні освітою Оцінювання для розвитку школи Розумні книжки. Тести. Перший рівень. Перші кроки. Для дітей 2-3 років Італійсько-український / українсько-італійський словник Візуальний словник. Англійська та французська мови / Visual English Dictionary / Visuel Dictionaire Francais

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.