НПК кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на 5 серпня 2016 р.

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки адміністративне право
НПК кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на 5 серпня 2016 р.
Опис:
У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинної редакції Кодексу України про адміністративні правопорушення з урахуванням останніх змін і доповнень Станом на 5 серпня 2016 р.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова. Робочий зошит для 4-го класу Робочий зошит з англійської мови. 5 клас (До підручника О. Карпюк) Робочий зошит з англійської мови. 6 клас (До підручника О. Карпюк) Слухняні пальчики. Робочий зошит з підготовки руки до письма для дітей 4-5 років Цікава математика. Робочий зошит для дітей 4-5 років Хімія. Підручник. 9 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.