Одразу говори іспанською. Розмовник (+ аудіо-CD)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам студентам і аспірантам іноземні мови іспанська
Одразу говори іспанською. Розмовник (+ аудіо-CD)
Опис:
Ускоренный курс с аудиодиском. Просто слушайте, повторяйте и читайте. За 90 минут курса учимся понимать и говорить по-испански: 1000 важнейших слов; 100 самых употребляемых выражений; основы испанской грамматики; 36 диалогов в самых типичных жизненных ситуациях: в магазине, гостинице, у врача и многое другое на диске и в разговорнике.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Довідник школяра і студента. Всесвітня історія Українська інтимна лірика Енциклопедичний довідник в таблицях. Українська мова. Російська мова. Англійська мова Англійська мова для малюків від 2 до 5 років Хорхе Луїс Борхес. Вибрані поезії На селі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.