Одураченные случайностью. О скрытой роли шанса в бизнесе и в жизни

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство самоменеджмент. зроби себе сам кар'єра. навички та компетенції
Одураченные случайностью. О скрытой роли шанса в бизнесе и в жизни
Опис:
В жизни мы стараемся не полагаться на волю случая, пытаемся «управлять своей судьбой», принимать «взвешенные решения» и «держать все под контролем», но на самом деле часто принимаем случайность за закономерность, путаем причину и следствие, а нашему мышлению недостает критичности.

Доступні формати:

TXT PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас Футболки і костюми. Поради для креативного бізнесу Величні за власним вибором. Невідомість, безлад та успіх - чому деякі процвітають усупереч всьому Вийди за межі. Забудь про успіх - стань видатним! Діяти як переможець, думати як переможець Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.