Охорона праці у рибному господарстві. Навчальний поcібник

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам безпека життєдіяльності
Охорона праці у рибному господарстві. Навчальний поcібник
Опис:
У підручнику представлено підходи та вимоги щодо забезпечення нормативних умов праці на рибогосподарських підприємствах. Описано організаційні засади та документальне забезпечення функціонування системи управління охороною праці, вимоги безпеки і гігієни праці під час виконання різноманітних технологічних процесів у рибництві, особливості забезпечення пожежної безпеки на рибогосподарських підприємствах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

НПК Бюджетного кодексу України. Станом на  20 січня 2016 р. Українська ділова і фахова мова. Практичний посібник на щодень Друковані літери Тренажер з математики. Задачі. 2 клас Тренажер з математики. Задачі. 4 клас Тренажер з математики. Задачі. 3 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.