Охорона праці в галузі сільського господарства. Тваринництво, птахівництво

/ Паперові книги
наука і техніка навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам довкілля. екологія. природа безпека життєдіяльності сільське господарство. землевпорядкування ветеринарія. зоотехнія охорона безпеки життєдіяльності
Охорона праці в галузі сільського господарства. Тваринництво, птахівництво
Опис:
Навчальний посібник містить основні відомості з правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних заходів і засобів щодо збереження здоров’я та працездатності працівників, які працюють у галузі тваринництва та птахівництва.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бойове мистецтво гуцулів Логіка для малят Пригоди Піноккіо Букви та цифри. Розумні картки Велика енциклопедія дошкільняти. Готуємося до школи за 20 хвилин на день Таблиця множення у віршах і малюнках + Плакат-тренажер "Вчимо таблицю множення"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.