Олеський замок. Путівник

/ Паперові книги
подорожі Україна пригодницький туризм наука і техніка географія. науки про землю краєзнавство
Олеський замок. Путівник
Опис:
За три десятиліття, минулі від відкриття музею в Олеському замку, він мав лише два невеликих путівники. Таке більш ніж скромне відображення у друкованих виданнях не відповідає справжньому значенню однієї із найбільших мистецьких збірок України й найважливіших колекцій давнього українського мистецтва.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Київ. Прикмети часу. 1890-ті роки Повоєння. Спогади киянина Touring the Crimea. Guidebook. Прогулянка по Криму. Путівник Атлас автошляхів. Україна. 1: 250 000 Атлас автошляхів. Україна. 1:250 000 Києво-Печерська лавра/Kyiv-Pechersk Lavra

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.