Омар Хайям

/ Паперові книги
художня література поезія любовна. лірична
Омар Хайям
Опис:
Омар Хайям (ок. 1048-1131) был математиком, астрономом, философом. Биография О.Хайяма окутана легендами, мифами и домыслами, невозможно определить сколько четверостиший подлинно хайямовские, очевидно одно - перед нами величайший поэтический гений, чья поэзия родилась из ритмического биения двух влюбленных сердец.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ніна і закляття Пернатого Змія. Книга 3 Ніна і Таємне око Атлантиди. Книга 4 Вічність на продаж Роксоляна: жінка халіфа й падишаха Сулей­мана Ве­ликого, завойовника і законо­давця Загублений між війнами Барвінок на зрубі. Двокнижжя. Мед з полину. Старовинні дощі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.