Організаційна психологія на підприємстві

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія і взаємини прикладна психологія психологія галузева психологія
Організаційна психологія на підприємстві
Опис:
У підручнику проаналізовано основи організаційної психології, окреслені предмет, об'єкт і завдання, вказується на психологічне забезпечення професійного становлення особистості, психолого-педагогічні особливості управлінської діяльності персоналу підприємства тощо.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Друковані літери Тренажер з математики. Задачі. 2 клас Тренажер з математики. Задачі. 4 клас Тренажер з математики. Задачі. 3 клас Довідник у таблицях. Англійська мова. 7 – 11 класи Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький (+ наклейки)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.