Основи фармацевтичного і медичного товарознавства

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка медична література студентам і аспірантам бізнес, гроші, економіка економіка. управління. бізнес галузі і професії менеджмент. лідерство продажу. закупівлі продажі. закупівлі. торгівля медицина. фармакологія галузевий і спеціальний менеджмент фармакологія. рецептура. токсикологія лікознавство менеджмент торгівля. продажу роздрібна торгівля закупівлі, поставки, тендери фармакологія. фармакодинамика. фармакокінетика товарознавство фармакологія. токсикологія. фармацевтика. біотехнології
Основи фармацевтичного і медичного товарознавства
Опис:
Запропонований навчальний посібник містить корисний обсяг знань щодо основ фармацевтичного і медичного товарознавства — принципи класифікації, кодування і стандартизації товарів, методи оцінювання їхньої якості, правила маркування, пакування, умови зберігання, транспортування.

Доступні формати:

папір

читайте також:

З Україною в серці. Патріотична хрестоматія Місто Наталка Полтавка. Москаль-чарівник Читання. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 4 клас Веселкові казки. Творчі завдання для юних художників Корисні канікули. Прощавай, третій клас!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.