Основы физики межзвездной среды. Учебное пособие

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам астрономія
Основы физики межзвездной среды. Учебное пособие
Опис:
Учебное пособие написано в соответствии с программой курса "Теоретическая астрофизика" и содержит сведения по теории методов наблюдения и физическим процессам в областях нейтрального водорода межзвездной среды, по молекулам в межзвездном пространстве, космическим мазерам, структуре межзвездной среды, межзвездной пыли.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мої перші музичні враження. Естетичне виховання майбутнього генія (+CD) Адміністративний процес. Шпаргалка для студента №88 Англійська мова. Граматика. Шпаргалка для студента №21 Англійська мова. Розмовні теми. Шпаргалка для студента №40 Банківська справа. Шпаргалка для студента №26 Банківське право. Шпаргалка для студента №77

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.