Основы психологического консультирования. Учебное пособие

/ Паперові книги
психологія і взаємини психоаналіз психологія. загальні роботи основи психології. загальні роботи психологічна консультація
Основы психологического консультирования. Учебное пособие
Опис:
В пособии рассмотрены теоретико-методологические основы психологического консультирования, практикоориентированно раскрыты его виды и этапы, с практической точки зрения проанализирована технология взаимодействия психолога-консультанта и клиента, приведены механизмы и приемы коррекционно-развивающего воздействия.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Чоловіки з Марса, жінки з Венери Гендерна психологія Емоційний інтелект керівника Думай як фрік Бути смертним. Що важливо наприкінці життя Навіщо потрібні чоловіки?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.