Основы риторики. Учебник

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам Українська мова. риторика
Основы риторики. Учебник
Опис:
В учебнике "Основы риторики", написанном в соответствии с требованиями Федерального государственного образовательного стандарта, освещены все необходимые для изучения вопросы и проблемы, рассматриваемые и рамках одноименной дисциплины.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Календарик Дідуся-Лісовичка. Пізнаємо навколишній світ. Для дітей 4-6 років Основи християнської етики. 5 клас. Робочий зошит Зарубіжна художня культура. 11 клас. Робочий зошит Зошит з математики для самостійної класної і домашньої роботи. 3 клас Готуємо руку до письма. Базовий рівень. Для дітей 4-6 років Розвиток мислення. Базовий рівень. 4-6 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.