Особый Молитвенный Покров над школьниками, абитуриентами, студентами

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія православ'я
Особый Молитвенный Покров над школьниками, абитуриентами, студентами
Опис:
Учеба – нелегкий труд, и для успеха в нем важен особенный настрой, над поддержанием которого нужно работать постоянно. Для каждого верующего молитва – мощный стимул в ежедневных делах, а этот сборник молитв адресован в первую очередь всем учащимся: школьникам, абитуриентам и студентам.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина Словник Нового Завіту Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 1 Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 2 Ранні Отці Церкви: Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.