Особый Молитвенный Покров святых мучеников

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія православ'я
Особый Молитвенный Покров святых мучеников
Опис:
Святые мученики за веру издавна окружены в православном мире особым почитанием. По молитвам святых Вонифатия, Гурия, Самона и Авива, Флора и Лавра, сорока мучеников Севастийских, святых семи отроков Ефесских, мучеников Виленских, Димитрия Солунского, мученика Никиты Господь подает помощь и исцеление от всех болезней и защиту от всяческих бед.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина Словник Нового Завіту Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 1 Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 2 Ранні Отці Церкви: Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.