Особый Молитвенный Покров всех святителей

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія православ'я
Особый Молитвенный Покров всех святителей
Опис:
Святители Православной Церкви издавна почитаемы на Руси. Великие милости и исцеления подает Господь по молитвам Своих святых — Алексия, митрополита Московского, чудотворца; Арсения, епископа Тверского; Димитрия, митрополита Ростовского, чудотворца; Иннокентия, чудотворца Иркутского; Иоанна Шанхайского и Сан-Францисского, чудотворца и других.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина Словник Нового Завіту Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 1 Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 2 Ранні Отці Церкви: Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.