OST. Том 3: Втеча від себе

/ художня
роман
OST. Том 3: Втеча від себе
Опис:
Ця книга, роман "Втеча від себе” є продовженням і закінченням трилогії „Ост” і одночасно може читатися, як самостійно завершений твір.
Цим оповіданням закінчено більшу, на три книги закроєну, повість про події, що відбувались на відтинку нашої історії, в роках між Першою і Другою світовими війнами, під загальною назвою „Ост" і під назвами для кожної книги, „Морозів хутір”, „Темнота”, „Втеча від себе”.
Твір писано у виняткових умовах еміграції, що і відбилось на його біографії, однаково, як з ясного, так і темного боків. Будучи поза засягом відомих ідеологічно-політичних норм його батьківщини, автор мав змогу трактувати свою тему з його незалежної точки бачення, але одночасно з цим, він був позбавлений певних видавничих спроможностей, більшого книжкового ринку, ширшого й різноманітнішого читача.

Доступні формати:

DOC PDF FB2 DJVU

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.