Останній лист від твого коханного

/ Паперові книги
художня література сучасна проза проза. жанри і течії жіноча проза любовний роман
Останній лист від твого коханного
Опис:
Предлагаем вашему вниманию книгу Джоджо Мойес «Останній лист від твого коханого» на украинском языке от издательства «Клуб Сімейного Дозвілля»! О книге: В поисках интересного материала, молодая журналистка по имени Элли натыкается в архиве на старые письма, написанные пылким влюбленным мужчиной.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Все літо наче день один. 100 оповідань. Том перший: у двох книгах. Книга 1 Путівник по Галактиці для космотуристів Хроніки Амбера. Книга 1. Дев’ять принців Амбера Хроніки Амбера. Книга 2. Рушниці Авалону Доба. Сповідь молодого бандерівця Оформляндія, або Прогулянка в Зону

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.